Read Tanrıların Parmak İzleri by Graham Hancock Free Online


Ebook Tanrıların Parmak İzleri by Graham Hancock read! Book Title: Tanrıların Parmak İzleri
The author of the book: Graham Hancock
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 6.83 MB
Edition: Omega
Date of issue: 2015
Reader ratings: 8.9
Loaded: 378 times

Read full description of the books Tanrıların Parmak İzleri:Eserleri çok satan yazar, araştırmacı gazeteci ve televizyon sunucusu Graham Hancock, oldukça tartışmalı bir tarih görüşüne sahip. Dünyanın bazı bölgelerindeki halklara bilgi getirmiş gizemli, kayıp bir medeniyet hakkındaki teorisi o kadar büyük bir kitlenin ilgisini çekti ki bu teori geleneksel tarih anlayışını değiştirebilir.
-BBC, Horizon, Aralık 2000-

Buz devrine ait haritalar, tarihöncesi mitlerde kodlu olan bilimsel ve astronomik bulgular, Mısır Piramitlerinin ve Gize Platosu'ndaki tapınakların inşasındaki ustalık, Meksika'daki Güneş ve Ay Piramitleri, Virakoça efsanesi, Pîrî Reis Haritası'nın gizemi... Graham Hancock dünya çapında, milyonlarca insanın ilgisini çeken eseri Tanrıların Parmak İzleri'nde haritası olmayan bölgeleri keşfediyor, önyargıları sorguluyor, geçmişin karanlık ve gizemli dönemlerine ışık tutuyor.

Tanrıların Parmak İzleri, kimi tarihçilerin acımasız saldırılarına ve eleştirilerine maruz kalıp şiddetli tartışmalara neden olurken kimi kalıplaşmış düşüncelerin ve tarihsel önyargıların sorgulanmasını sağlamış; araştırmacıların ve gezginlerin dünyanın en gizemli antik yerleşim yerlerine olan merakını uyandırmıştır.

Read Ebooks by Graham HancockRead information about the author

Ebook Tanrıların Parmak İzleri read Online! Graham Hancock is a British writer and journalist. His books include Lords of Poverty, The Sign and the Seal, Fingerprints of the Gods, Keeper of Genesis (released in the US as Message of the Sphinx), The Mars Mystery, Heaven's Mirror (with wife Santha Faiia), Underworld: The Mysterious Origins of Civilization, Talisman: Sacred Cities, Secret Faith (with co-author Robert Bauval), Supernatural: Meeting with the Ancient Teachers of Mankind and Magicians of the Gods. He also wrote and presented the Channel 4 documentaries Underworld: Flooded Kingdoms of the Ice Age and Quest for the Lost Civilisation. His first novel, Entangled, was published in 2010.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Tanrıların Parmak İzleri
Read EBOOK Tanrıların Parmak İzleri by Graham Hancock Online free

Download Tanrıların Parmak İzleri PDF: tanrlarn-parmak-zleri.pdf Tanrıların Parmak İzleri PDF