Read Ak, skaistā Panama by Janosch Free Online


Ebook Ak, skaistā Panama by Janosch read! Book Title: Ak, skaistā Panama
The author of the book: Janosch
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 29.24 MB
Edition: Liels un Mazs
Date of issue: 2013
Reader ratings: 8.8
Loaded: 199 times

Read full description of the books Ak, skaistā Panama:Šajā krājumā apkopoti visi stāsti par mazo lāci un mazo tīģeri – pašiem slavenākajiem Janoša varoņiem. Šāds krājums veidots, atzīmējot cikla pirmās grāmatas iznākšanas 25. gadskārtu.

Lāča un tīģera piedzīvojumi aizsākās pirms vairāk nekā divdesmit pieciem gadiem, kad izdevniecībā "Beltz & Gelberg" klajā nāca stāsts „Ak, cik skaista ir Panama“, kas uzreiz saņēma Vācu jaunatnes literatūras godalgu. Mazais lācis un mazais tīģeris ir ļoti labi draugi, kas dzīvo mazā namiņā pie upes, taču bieži dodas dažādos piedzīvojumos. Viņi nebaidās ne no kā, jo abi kopā jūtas ir ļoti stipri, taču daudzi no grāmatas notikumiem pārbauda tieši viņu draudzības stiprumu.

Janoša tēli kļuvuši par stabilu vācu bērnu kultūras sastāvdaļu, pārkāpjot grāmatu vāku robežas un iekļūstot arī animācijas filmās, spēlēs un rotaļlietu plauktos – šādā veidā daži no tiem sasnieguši arī Latviju, piemēram, rotaļlieta ar šķietami savādo nosaukumu „tīģerpīle”, taču – bez sākotnējā literārā un vizuālā konteksta.

Janošs (īstajā vārdā Horsts Ekerts; 1931) ir viens no zināmākajiem vācu ilustratoriem un bērnu grāmatu autoriem, rakstījis arī pieaugušajiem. Jaunībā viņš strādājis tekstilrūpnīcā, studējis Minhenes Mākslas akadēmijā, bet studijas nav pabeidzis. Visu mūžu ir brīvmākslinieks. Jau kopš 1960. gada, kad tika izdota viņa pirmā grāmata, lieto pseidonīmu. Viņa daudzie darbi (vairāk kā 100 grāmatas) tulkoti 30 valodās.

Read Ebooks by JanoschRead information about the author

Ebook Ak, skaistā Panama read Online! Janosch is the pen name of Horst Eckert, one of Germany's most popular authors and illustrators of children's books. His works have won several awards.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Ak, skaistā Panama
Read EBOOK Ak, skaistā Panama by Janosch Online free

Download Ak, skaistā Panama PDF: ak-skaist-panama.pdf Ak, skaistā Panama PDF