Read Modrý měsíc by Laurell K. Hamilton Free Online


Ebook Modrý měsíc by Laurell K. Hamilton read! Book Title: Modrý měsíc
The author of the book: Laurell K. Hamilton
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 7.22 MB
Edition: Epocha
Date of issue: May 19th 2011
Reader ratings: 8.9
Loaded: 381 times

Read full description of the books Modrý měsíc:Na bývalého snoubence se dá jen těžko zapomenout. Když Anitě Blakeové ve tři ráno zazvoní telefon, chvíli si myslí, že je to on. Není. Je to jeho bratr a nepřináší dobré zprávy. Jak se zdá, bývalá láska Anitina života se nechala zavřít do vězení za pokus o znásilnění.
Anita Blakeová se živí jako expert na nadpřirozené jevy a je tedy schopna uvěřit téměř čemukoli. Jenže Richard, i když je netvor, by ženě nikdy neublížil. A tak se Anita ocitá v divočině Tennessee, protože ho chce zachránit. Má jen několik dní na to, aby zjistila, kdo a proč to na něj navlékl. Brzy nastane úplněk, a pokud bude Anitina vlkodlačí láska tou dobou ještě za mřížemi, bude čelit něčemu mnohem horšímu, než jsou lidské soudy...

Read Ebooks by Laurell K. HamiltonRead information about the author

Ebook Modrý měsíc read Online! Laurell K. Hamilton is one of the leading writers of paranormal fiction. A #1 New York Times bestselling author, Hamilton writes the popular Anita Blake, Vampire Hunter novels and the Meredith Gentry series. She is also the creator of a bestselling comic book series based on her Anita Blake novels and published by Marvel Comics. Hamilton is a full-time writer and lives in the suburbs of St. Louis with her family.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Modrý měsíc
Read EBOOK Modrý měsíc by Laurell K. Hamilton Online free

Download Modrý měsíc PDF: modr-msc.pdf Modrý měsíc PDF