Read Moře klidu by Katja Millay Free Online


Ebook Moře klidu by Katja Millay read! Book Title: Moře klidu
The author of the book: Katja Millay
Language: English
ISBN: 8073039370
ISBN 13: 9788073039370
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 543 KB
Edition: Domino
Date of issue: October 30th 2013
Reader ratings: 4.3
Loaded: 322 times

Read full description of the books Moře klidu:Osamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí.

Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla před tím. Teď je rozhodnuta nechat temnou minulost za sebou a držet si všechny lidi pěkně daleko od těla. Tenhle úmysl jí ale vydrží jen do chvíle, kdy se potká s Joshem Bennettem. Je osamělý stejně jako ona. A neuvěřitelně přitažlivý.

Joshův příběh zná kdekdo: všichni lidé, které miloval, zmizeli z jeho života. Teď má sedmnáct roků a zůstal úplně sám. A když je vaše jméno synonymem pro smrt, lidi se s vámi moc nebaví. Až na Nastyu. Ta se naopak Joshe drží jako klíště a postupně se stává součástí každé stránky jeho života.

Táhne je to k sobě, jiskří to mezi nimi stále silněji. Ale zároveň se Josh začíná zamýšlet nad tím, jestli se někdy dozví všechna tajemství, která před ním Nastya skrývá. A vlastně ani sám neví, jestli se je dozvědět chce.

Read Ebooks by Katja MillayRead information about the author

Ebook Moře klidu read Online! Katja Millay graduated with a degree in film and television production from New York University’s Tisch School of the Arts and has worked as a television producer and film studies & screenwriting teacher. Her debut novel The Sea of Tranquility was a recipient of the American Library Association’s Alex Award and was named one of the Best Books of 2013 by the School Library Journal. She currently resides in Florida with her family.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Moře klidu
Read EBOOK Moře klidu by Katja Millay Online free

Download Moře klidu PDF: moe-klidu.pdf Moře klidu PDF