Read Beta - Nowe pokolenie by Rachel Cohn Free Online


Ebook Beta - Nowe pokolenie by Rachel Cohn read! Book Title: Beta - Nowe pokolenie
The author of the book: Rachel Cohn
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 3.11 MB
Edition: Czarna Owca
Date of issue: January 13th 2016
Reader ratings: 5.9
Loaded: 138 times

Read full description of the books Beta - Nowe pokolenie:Zabójcze emocje w świecie klonów
Porywająca historia o odwadze i miłości rozgrywająca się w niemoralnym świecie, gdzie emocje są zakazane. Na rajskiej wyspie Dominium, zamieszkanej przez bogaczy, przeplatają się losy dwóch dziewczyn. Zhara jest Pierwszą, a Elizja jej klonem. Wydają się identyczne, ale wygląd może być bardzo mylący. Elizja odebrała Zharze wszystko, a nawet zajęła jej miejsce u boku ukochanego! Dlatego Zhara zrobi wszystko, by się jej pozbyć.
W końcu Elizja poznaje szokującą prawdę: choć jest klonem, posiada duszę, a jej Pierwsza żyje… Rozumie, że Zhara cierpi, widząc ją z Alexandrem, ale nie może z niego zrezygnować. Postanawia stanąć u jego boku i wraz z armią zbuntowanych klonów obalić panujące na rajskiej wyspie niewolnictwo.
Nic jednak nie jest w stanie przygotować jej na tykającą bombę, która wbudowana jest w jej własny organizm. Czasu zostało niewiele, ponieważ termin jej „wygaszenia” jest coraz bliżej…

Read Ebooks by Rachel CohnRead information about the author

Ebook Beta - Nowe pokolenie read Online! Rachel grew up in the D.C. area and graduated from Barnard College with a B.A. in Political Science. She has written many YA novels, including three that she cowrote with her friend and colleague David Levithan. She lives and writes (when she's not reading other people's books, organizing her music library or looking for the best cappuccino) in New York City.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Beta - Nowe pokolenie
Read EBOOK Beta - Nowe pokolenie by Rachel Cohn Online free

Download Beta - Nowe pokolenie PDF: beta-nowe-pokolenie.pdf Beta - Nowe pokolenie PDF