Read Kötü Kızlar Ölmez by Katie Alender Free Online


Ebook Kötü Kızlar Ölmez by Katie Alender read! Book Title: Kötü Kızlar Ölmez
The author of the book: Katie Alender
Language: English
ISBN: 6055016389
ISBN 13: 9786055016388
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 5.65 MB
Edition: Yabancı Yayınları
Date of issue: June 5th 2015
Reader ratings: 7.1
Loaded: 197 times

Read full description of the books Kötü Kızlar Ölmez:Alexis sorunlu lise yılları geçiren tipik bir öğrenci olduğunu düşünüyordu. Problemli evlilikleriyle uğraşan bir aile, oyuncak bebeklerine kafasını takmış on iki yaşında bir kız kardeş ve kendisinin anti-sosyal, anti-ponpon kız tutumu…

Kız kardeşlerin birbirine yakınlaşmasını sağlayan bir olay sonrasında Alexis, sorunlu hayatının tehlikeli sulara doğru hızla kaydığını fark etmişti. Kız kardeşi Kasey her zamankinden de tuhaf davranıyordu: Mavi gözleri bazen yeşeriyor, oldukça eski kelimeler kullanarak konuşuyor, hatta zaman zaman kendindent geçiyordu ve bu tuhaf davranışlarının farkında bile değildi. Oturdukları eski evde de garip şeyler oluyordu: kapılar kendi kendine açılıp kapanıyor, yanmayan ocakta duran su kaynıyor ve fişe dahi takılmamış havalandırma evi buz gibi yapıyordu.

Alexis tüm bunların kendi aklının bir oyunu olduğuna inanmak istiyordu ama basit yanılsamalar olarak düşündüğü bu olaylar giderek ailesi, kendisi ve öğrenci başkanıyla arasında tomurcuklanmaya başlayan ilişki için tehdit oluşturmaya başlamıştı. Alexis, Kaseyi durdurabilecek tek kişiydi ama ya, bu yeşil gözlü kız artık Kasey değilse?

Read Ebooks by Katie AlenderRead information about the author

Ebook Kötü Kızlar Ölmez read Online! Katie Alender (rhymes with “calendar”!) grew up in South Florida. She is the third of four children (three girls and a boy) and the child of three very loving and encouraging parents.

She attended high school at the Palm Beach County School of the Arts, studying Communication Arts. From there, she went on to the Florida State University Film School, which led her to her current hometown, a tiny hamlet on the West Coast known as “Los Angeles.”

She enjoys writing, reading, sewing (especially quilts), gardening, photography, and hanging out with her husband, her daughter, and her dogs, Scooter and Frodo.

Her first brush with publication was the article “So You Want to Live On Mars?” published in Sassy magazine in December 1991.

Source: http://katiealender.com


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Kötü Kızlar Ölmez
Read EBOOK Kötü Kızlar Ölmez by Katie Alender Online free

Download Kötü Kızlar Ölmez PDF: kt-kzlar-lmez.pdf Kötü Kızlar Ölmez PDF