Read Gwiazdozbiór psa by Peter Heller Free Online


Ebook Gwiazdozbiór psa by Peter Heller read! Book Title: Gwiazdozbiór psa
The author of the book: Peter Heller
Language: English
ISBN: 8363944106
ISBN 13: 9788363944100
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 12.66 MB
Edition: Insignis
Date of issue: April 17th 2013
Reader ratings: 3.9
Loaded: 242 times

Read full description of the books Gwiazdozbiór psa:Hig przeżył epidemię grypy, która wytrzebiła niemal całą ludzką populację. Nie żyje jego żona i przyjaciele, a on sam mieszka w hangarze na małym opuszczonym lotnisku wraz ze swoim psem i jedynym sąsiadem – mizantropem nie rozstającym się z bronią.

W swojej Cessnie 182 z 1956 roku Hig zabezpiecza strefę ochronną lotniska, a od czasu do czasu wymyka się w góry, by łowić ryby i udawać przed samym sobą, że wszystko jest jak dawniej. Ale kiedy w pokładowym radiu natrafia na transmisję z innego lotniska, budzi się tkwiąca w nim głęboko nadzieja, że gdzieś istnieje inne, lepsze życie, podobne do tego, które utracił. Ryzykując wszystko, Hig wyrusza na wyprawę tam, skąd nie będzie już mógł powrócić, nie tankując: kieruje się do źródła zaszumionego sygnału radiowego. To, co go czeka i z czym musi się zmierzyć, jest i lepsze, i gorsze od czegokolwiek, czego mógł się spodziewać.

Gwiazdozbiór Psa to porywająca i wzruszająca, w tym samym stopniu błyskotliwie zabawna, co przejmująco smutna opowieść o człowieku, który wiedzie życie w ziejącym pustką i przepełnionym poczuciem straty świecie; opowieść o tym, czym gotów jest zaryzykować, by wbrew wszystkiemu odzyskać kontakt z innymi, miłość i pełnię człowieczeństwa.

Read Ebooks by Peter HellerRead information about the author

Ebook Gwiazdozbiór psa read Online! There is more than one author in the Goodreads database with this name.


Peter Heller holds an MFA from the Iowa Writers’ Workshop in both fiction and poetry. An award-winning adventure writer and longtime contributor to NPR, Heller is a contributing editor at Outside magazine, Men’s Journal, and National Geographic Adventure, and a regular contributor to Bloomberg Businessweek. He is also the author of several nonfiction books, including Kook, The Whale Warriors, and Hell or High Water: Surviving Tibet’s Tsangpo River. He lives in Denver, Colorado.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Gwiazdozbiór psa
Read EBOOK Gwiazdozbiór psa by Peter Heller Online free

Download Gwiazdozbiór psa PDF: gwiazdozbir-psa.pdf Gwiazdozbiór psa PDF