Read Lanetli by K.A. Tucker Free Online


Ebook Lanetli by K.A. Tucker read! Book Title: Lanetli
The author of the book: K.A. Tucker
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 815 KB
Edition: Yabancı Yayınları
Date of issue: April 2015
Reader ratings: 8.6
Loaded: 492 times

Read full description of the books Lanetli:Evangeline gençlik yıllarında adeta görünmezdi. Koruyucu ailesi duygusuz bir robota benziyordu ve sınıf arkadaşları genel olarak o yokmuş gibi davranıyorlardı. On sekiz yaşına girmek üzereydi ama tamamen yalnızdı ve birileriyle bağ kurmak için yanıp tutuşuyordu. Herhangi birisiyle…

Bir kafede Sofie ile karşılaştığında aradığı kişiyi bulduğunu düşünmüştü. Sofie'nin asistanı olması için sunduğu teklifi kabul ederek her şeyini geride bırakıp Manhattan'a taşındığında, kendisini pırlantaların ve sınırsız harcanan paranın sıradan olduğu, lüks bir dünyanın içinde bulmuştu.

Tüm bu cömertliğin ortasında, etrafında dönen gariplikleri göz ardı etmesi son derece kolaydı: Sofie'nin sergilediği tuhaf ve şiddet eğilimli davranışları, canavar gibi koruma köpekleri. Hatta kâbuslarında gördüğü kanlı cinayetleri, mağaralarda yaşayan evsizleri ve beyaz gözlü iblisi, özellikle de yakışıklı Caden'ı. Ama bir gece uyandığında boynundaki diş izleri bu peri masalının çabucak uçup gitmesine neden olmuştu. Yavaş yavaş Sofie'nin ve arkadaşlarının sırları ortaya çıkıp da diş izlerinin açıklaması ve rüyaları netleştikçe, gerçeğin hayal bile edemeyeceği kadar korkunç ve gizemli olduğunu fark etmişti. Şimdi, Evangeline'in yalanlarla dolu bir dünyada hayatta nasıl kalacağına karar vermesi gerekiyordu!

Read Ebooks by K.A. TuckerRead information about the author

Ebook Lanetli read Online! K.A. Tucker writes captivating stories with an edge.

She is the USA Today bestselling author of 14 books, including Ten Tiny Breaths and Burying Water, and her latest Adult Suspense novel, He Will Be My Ruin. Her books have been featured in national publications including USA Today, Globe & Mail, Suspense Magazine, and Publisher's Weekly.

K.A. Tucker currently resides in a quaint town outside of Toronto with her husband, two beautiful girls, and a Chug.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Lanetli
Read EBOOK Lanetli by K.A. Tucker Online free

Download Lanetli PDF: lanetli.pdf Lanetli PDF