Read Gecenin Müttefikleri by Darren Shan Free Online


Ebook Gecenin Müttefikleri by Darren Shan read! Book Title: Gecenin Müttefikleri
The author of the book: Darren Shan
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 767 KB
Edition: Tudem Yayınları
Date of issue: December 2011
Reader ratings: 3.3
Loaded: 179 times

Read full description of the books Gecenin Müttefikleri:Korku ve vampir edebiyatının çağdaş ustası Darren Shan’ın, ‘Saga’ olarak adlandırdığı on iki kitaplık vampir serisinin sabırsızlıkla beklenen sekizinci kitabı raflardaki yerini alıyor!..Tüm dünyada milyonlarca hayranı bulunan, onlarca farklı dile çevrilen ve 2009 yılında beyazperdeye uyarlanarak tüm dikkatleri üzerine çeken Ucubeler Sirki adlı kitap serisi, nefes kesen yepyeni bir macerayla kaldığı yerden devam ediyor.

Darren Shan sıradan bir öğrenciydi. Ta ki yakın arkadaşı Steve’le birlikte Ucubeler Sirki’ne gitmek için bilet alana kadar. Sirkte bir vampirle karşılaştıklarında hayatları sonsuza dek değişti. Ve Darren, gecenin çocuğu olarak yeniden doğdu… Serinin ilk altı kitabı, Vampir Prensi’ne dönüşene dek Darren’ın hayatından kesitler sunarken, geriye kalan kitaplar ise bir prens olarak Darren’ın hayatla ve Vampanez Lordu’yla amansız mücadelesini anlatıyor. Serinin bu kitabında Darren Shan, şimdiye dek karşılaştığı tüm zorluklardan daha büyük bir kâbusla karşı karşıya kalıyor: Okul!

Gecenin Müttefikleri, Darren Shan’ın on iki kitaptan oluşan efsanevi ‘Saga’ serisindeki üç kitaplık vampir savaşı serüvenin ikinci kitabı.

Zaman her geçen dakika azalıyor. Fakat geçmiş, avcıların peşini bir türlü bırakmıyor!

Efsane sonsuza dek yaşayacak!..

Read Ebooks by Darren ShanRead information about the author

Ebook Gecenin Müttefikleri read Online! Librarian's note: Also writes books for adults under the name Darren Dash. And in the past he has released books for adults under the names D.B. Shan and Darren O'Shaughnessy.

Darren Shan (born July 2, 1972 in London, England) is the pen name of the Irish author Darren O'Shaughnessy, as well as the name of the protagonist of his book series The Saga of Darren Shan, also known as The Cirque Du Freak Series in the United States. He is the author of the series The Demonata, The Saga of Larten Crepsley, and Zom-B. He has also released the stand-alone novel, The Thin Executioner, and the stand-alone short novels, Koyasan, and Hagurosan. Plus, for adults, he released The City Trilogy (originally under the name of D.B. Shan), and Lady of the Shades..


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Gecenin Müttefikleri
Read EBOOK Gecenin Müttefikleri by Darren Shan Online free

Download Gecenin Müttefikleri PDF: gecenin-mttefikleri.pdf Gecenin Müttefikleri PDF