Read Loď mezi hvězdami by Beth Revis Free Online


Ebook Loď mezi hvězdami by Beth Revis read! Book Title: Loď mezi hvězdami
The author of the book: Beth Revis
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF, Epub, DOCx, TXT
The size of the: 1.20 MB
Edition: CooBoo
Date of issue: August 20th 2012
Reader ratings: 5.2
Loaded: 121 times

Read full description of the books Loď mezi hvězdami:Sedmnáctiletá Amy se přidala ke svým rodičům coby „zmrazený pasažér“ na vesmírné lodi Universum a čekala, že se probere na nové planetě o tři sta let později. Nemohla tušit, že její spánek skončí o padesát let dříve a ona se octne ve zcela novém světě mezi hvězdami, ve světě, který si žije podle vlastních pravidel.

Amy si brzy uvědomí, že její probuzení nezpůsobilo jen selhání počítače. Někdo z pár tisíců obyvatel vesmírné lodi se ji pokusil zabít. A pokud rychle něco nepodnikne, její rodiče budou další na řadě. Proto teď musí co nejrychleji rozluštit skrytá tajemství Universa. Ale na jejím seznamu podezřelých figuruje i jediný člověk, na kterém jí záleží: Syn, budoucí vůdce lodi a láska, která přišla znenadání.

Read Ebooks by Beth RevisRead information about the author

Ebook Loď mezi hvězdami read Online! Beth Revis writes books. She also eats too much chocolate, wishes she could travel more, and prefers puppies to people. Beth lives in rural NC with her boys: one husband, one son, two very large puppies.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Loď mezi hvězdami
Read EBOOK Loď mezi hvězdami by Beth Revis Online free

Download Loď mezi hvězdami PDF: lo-mezi-hvzdami.pdf Loď mezi hvězdami PDF